راهنمای رزرو

کاربران مهمان

کاربر گرامی جهت رزرو هتل در کلیه شهرهای کشور ابتدا در بخش جستجوی هتل شهر مورد نظر ، تاریخ سفر و تعداد شب اقامت خود را انتخاب و  دکمه جستجوی هتل را کلیک نمائید . از بین هتل های پیشنهاد شده هتل ، نوع و تعداد اتاق را انتخاب و دکمه رزرو را کلیک نموده ، سپس در صفحه ای که مشاهده مینمائید اطلاعات درخواستی را ثبت نموده و دکمه  " ثبت و ادامه " را کلیک نمائید ، در مرحله بعد کد رزرو و هزینه مربوطه به شما نمایش داده خواهد شد که پس از تماس اپراتور و اعلام تائیدیه رزرو می توانید از طریق گزینه  " ورود به بخش پیگیری رزرو "  و یا گزینه " پیگیری رزرو " در صفحه اصلی سایت هزینه رزرو خود را پرداخت نمائید و رسید رزرو را دریافت نمائید .

 

 

کاربران نمایشگاه ها و همایش ها

کاربران محترم شرکت کننده در کلیه نمایشگاه ها ، همایش ها ، سمینارها و ... میتوانند از طریق لینک مربوطه و یا گزینه " ورود " با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که در اختیار دارند وارد سایت شده و ابتدا در بخش جستجوی هتل شهر مورد نظر ، تاریخ سفر و تعداد شب اقامت خود را انتخاب و  دکمه جستجوی هتل را کلیک نمائید . از بین هتل های پیشنهاد شده هتل ، نوع و تعداد اتاق را انتخاب و دکمه رزرو را کلیک نموده ، سپس در صفحه ای که مشاهده مینمائید اطلاعات درخواستی را ثبت نموده و دکمه " ثبت و ادامه " را کلیک نمائید ، در مرحله بعد کد رزرو و هزینه مربوطه به شما نمایش داده خواهد شد که پس از تماس اپراتور و اعلام تائیدیه رزرو می توانید از طریق گزینه  " ورود به بخش پیگیری رزرو "  و یا گزینه " پیگیری رزرو " در صفحه اصلی سایت هزینه رزرو خود را پرداخت نمائید و رسید رزرو را دریافت نمائید .

 

 

کاربران عضو

کاربران محترم عضو سایت می‏‏‏توانند جهت رزرو هتل ابتدا با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود از طریق گزینه " ورود " وارد سایت شده و ابتدا در بخش  "جستجوی هتل " شهر مورد نظر ، تاریخ سفر و تعداد شب اقامت خود را انتخاب و  کلید جستجوی هتل را کلیک نمائید . از بین هتل های پیشنهاد شده هتل ، نوع و تعداد اتاق را انتخاب و دکمه رزرو را کلیک نموده، سپس در صفحه ای که مشاهده مینمائید اطلاعات درخواستی را ثبت نموده و دکمه " ثبت و ادامه " را کلیک نمائید ، در مرحله بعد کد رزرو و هزینه مربوطه به شما نمایش داده خواهد شد که پس از تماس اپراتور و اعلام تائیدیه رزرو می توانید از طریق گزینه  " ورود به بخش پیگیری رزرو "  و یا گزینه " پیگیری رزرو " در صفحه اصلی سایت هزینه رزرو خود را پرداخت نمائید و رسید رزرو را دریافت نمائید .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به رزرواسیون همراه هتل می باشد.